دیدار هیئت مدیره شرکت زینو تجارت از شرکت مینو
بهمن 9, 1399
نشست هیئت مدیره با آقای سجاد نژاد رایزن بازرگانی سوریه
بهمن 9, 1399

نشست مدیران زینو تجارت با آقای مهندس باقری

جناب مهندس باقری در ابتدا فعالیتشون در حوزه صادرات را از سال 2000 میلادی با فرش و سنگ تراورتن از منطقه آفریقا جنوبی شروع کردند، در حال حاضر در حوزه صادرات ادوات کشاورزی در منطقه شرق آفریقا فعالیت می کنند.

آقای مهندس باقری در کشور اوگاندا و همچنین نیجریه صاحب یک شرکت در حوزه نیروگاهی و برق بودند که فعالیت تجاری آن حدود صد میلیون یورو ارزش گذاری شد.

با توجه به تجارب موفق آقای باقری در امر تجارت، توصیه ایشون به تجار این است که در حوزه تجارت بزرگ فکر کنید ولی کوچک حرکت کنید.

در ادامه نشست علاوه برگفتگو در مورد فعالیت های شرکت زینو تجارت و فعالیت های تجاری مهندس باقری در مورد حمل و نقل دریایی بحث و تبادل نظر شد.

در نتیجه با توجه به موارد ذکر شده در جلسه و پتانسیل های کشور آفریقا و ظرفیت های کنونی کشور فرصت مناسبی برای صادرات و همکاری می باشد.

به نقل از آقای باقری هرجا پولتو گم کردی همون جا پولتو بدست بیار.

تاکنون جلسات متعددی حول محور صادرات کشور آفریقا در شرکت زینو تجارت برگزار شده است، از این رو اطلاعات به روزی در مورد پتانسیل ها و ظرفیت های این مناطق کسب کرده ایم.

شما می توانید برای آگاهی از جلسات شرکت زینو تجارت، اخبار درون سازمانی شرکت را دنبال کنید.

همکاران ما در شرکت مدیریت صادرات زینو تجارت امین با کسب اطلاعات روز بازرگانی سعی در پیشرفت این حوزه دارند، تا با افتخار بتوانیم در عرصه بین الملل خدمت رسانی کنیم.

شرکت زینو تجارت امین مشتاقانه به دنبال همکاری طولانی مدت و مستحکم با شما می باشد. شما می توانید به جهت عقد جلسات کاری و یا کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس تلفنی با کارشناسان واحد بازرگانی ما ارتباط برقرار کنید.

این جلسه در تاریخ بیست و ششم آبان ماه سال هزارو سیصد و نود و نه برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *