درباره ما

کارگزار سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ايران عضو شورای عالي توسعه صادرات غير نفتی كشور به عنوان نهاد مديريتی صادرات غير نفتی تعيين و كليه وزارتخانه ها، سازمان ها، موسسات و دستگاه هاي دولتی ذيربط در امور اقتصادی، توليدی، تجاری و خدماتی كشور مكلف شدند تا سياست ها، مقررات و دستورالعمل هاي تاثيرگذار بر صادرات را با سازمان توسعه تجارت ايران و كارگروه كارشناسی شورايعالی توسعه صادرات هماهنگ نمايند. شرکت زینو تجارت امین عضو بیست و یک شرکت مدیریت صادرات ایران است که با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران فعالیت می کند.

کارگزار سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

در سال 1362 پس از ایجاد تغییرات در نظام صنعتی کشور، سازمان صنایع کوچک و نواحی صنعتی ایران با کلیه وظایف در وزارت صنایع ادغام گردید و به منظور ایجاد هماهنگی و استفاده مطلوب از امکانات شهرک های صنعتی و ایجاد هر چه بیشتر امکانات زیربنایی و ارائه خدمات ضروری برای متقاضیان ایجاد واحدهای صنعتی، قانون” شرکت شهرکهای صنعتی ایران” به تصویب رسید. نزدیک به دو” دهه شرکت شهرکهای صنعتی” نسبت به ایجاد بیش از 400 شهرک صنعتی اقدام کرد و در ابتدای برنامه سوم پس از ادغام وزارتخانه های صنایع و معادن قبلی سازمان صنایع کوچک تشکیل گردید ولی در سال 84، وظایف اجرایی آن به شرکت شهرکهای صنعتی ایران سپرده شده و عملا “سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران” از شهریور 1384 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت مادر تخصصی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران وابسته به وزارت صنایع و معادن بوده و مرکز اصلی آن در تهران می‌باشد. در حال حاضر شرکت زینو تجارت امین مشاور شرکت شهرکهای صنعتی ایران است.

عضو اتاق مشترک ایران و ارمنستان

اتاق مشترک بازرگانی ایران و ارمنستان موسسه ای است غیر تجاری وابسته به اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران. دارای شخصیت حقوقی است و صرفا برای توسعه همکاری های بازرگانی و بسط و گسترش مناسبات اقتصادی و تجاری بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان تاسیس یافته است. هدف اتاق مشترک بازرگانی ایران و ارمنستان کوشش در جهت توسعه و گسترش روابط اقتصادی و انتقال تکنولوژی بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان می باشد.

عضو کلینیک مشاورین برنامه تلویزیونی میدون

میدون از سال 1397 فعالیت خود را با نیروهای جوان و فعال شروع کرده و هدف خود را بر پایه هموار سازی مسیر کسب و کار جوانان و کارآفرینان قرار داد است. در این زمینه تلاش و تحقیقاتی بسیاری انجام داده و توانسته مزیت های شغلی هر استان را به صورت کامل در قسمت آمایش جمع آوری کند.
میدون بهترین شغل بر اساس استعدادتان را با شرکت در آزمون مسیریابی شغلی به شما معرفی میکند و شما با شرکت در کارگاه و دوره آموزشی می توانید با قدرت کسب و کار خود را شروع کنید. در این مسیر هم با کمک تجربیات مشاوران میدون موفقیت را خواهید چشید. شرکت زینو تجارت امین نیز عضو خانواده بزرگ میدون و از مشاورین کسب و کارهای صادراتی کلینیک مشاوره میدون است.

اهداف و استراتژی

شرکت زینو تجارت امین در حوزه صادرات و واردات در 3 بخش مصالح ساختمانی، مواد غذایی و پتروشیمی گام برمی دارد. هدف اصلی این شرکت، مدیریت صادرات برای رونق بخشی به کارخانه ها با نیت حمایت از تولیدات داخلی، ارزآوری برای کشور و افزایش تجارت فرامرزی است. از بدو تاسیس و شروع فعالیت های تجاری تیم زینو تجارت، کلیه مدیران و کارکنان آن، با افزایش سطح دانش و آگاهی درحال تلاش برای ارتقا سطح خدمات، درعرصه تجارت هستند. شرکت زینو تجارت امین با تمرکز بر رضایت شما بزرگواران، تعهد به ارزشهای انسانی، ارائه خدمات موثر به طرف های تجاری خود و رشد کشورعزیزمان فعالیت می کند. امیدواریم این وب‌سایت مرجع مفیدی برای ارائه مجموعه ای از خدمات به تجار در ابعاد خرد و کلان باشد و درب‌های تجارت خارجی را به روی فعالان این عرصه بگشاید.

شرکت زینو تجارت امین، مشتاقانه به دنبال همکاری طولانی‌مدت و مستحکم با شماست.

پیام مدیر عامل

بسم الله الرحمن الرحیم

آنچه که اقتصاد کشور ما برای رشد و بالندگی نیاز دارد، شناخت بهتر فرصت ها، زمینه های فعالیت داخلی و کمک به عرضه ی آن درعرصه های بین المللی است. بدین شکل زمینه برای معرفی محصولات تولیدی و توسعه صنعت بومی فراهم می شود. این صنایع با خودارزیابی و محک زدن توانایی های خود می تواند نقاط ضعف را پوشش داده و نقاط قوت خود را استحکام بخشند. صادرات یک امر مقطعی نیست و نگاه ما به این حوزه چیزی بیش از مبادله کالا و ارائه خدمات است. ما درجهت کمک به ارتقای صنایع بومی کشور و شناساندن ظرفیت ها و توانمندی های داخلی به بازار روز دنیا گام بر می داریم. زینو تجارت امین با عشق و تعهد برای ادای دین به سرزمین عزیزایران تلاش می کند از این رو محل ملاقات عزم و اراده است.

ما در بازرگانی امین دست به دست هم داده ایم، تا زینت بخش تجارت این آب و خاک شویم.

 سید محمد حسینی​

چارت سازمانی